مجوز ها

مجوز ای نماد

logo-samandehi

مجوز ساماندهی

مجوز زرین پال

نماد توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیک و زیر نظر وزارت صنعت و معدن به فروشگاه های اینترنتی و کسب و کارهای آنلاین تعلق می‌گیرد. این نماد دارای برچسب دیجیتالی و شرایط و ضوابط مشخصی می‌باشد. بطور خلاصه اینماد مجوزی است برای فروشگاه های اینترنتی و باعث قانونی شدن آن ها می‌شود. نماد اعتماد الكترونیكی به شكل یك علامت در قسمت مشخصی از فوتر سایت‌هایی كه از نظر قانونی فعالیت آنان مورد تایید است به نمایش در می‌آید.

تمامی وب‌سایت ها با توجه به نوع کسب و کار و محتوای خود، امکان دریافت اینماد را دارند. وب‌سایت ها برای جلب اعتماد بیشتر مخاطب نسبت به برند خود، می‌توانند نماد الکترونیک دریافت کنند. هر فروشگاه اینترنتی که درگاه اینترنتی دارند به این دلیل که باید مورد تایید باشند، ملزم به دریافت اینماد هستند.

ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی به عنوان مرجع احراز هویت مدیران تمام پایگاه‌های اینترنتی بوده و وابسته به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. تمامی اطلاعات ثبت شده سایت‌ها در این ستاد در کارگروه تعیین محتوای مجرمانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. طبق آخرین اطلاعیه در صورتی‌که مشخصات مدیر یک سایت در ساماندهی ثبت شده باشد، چنانچه وی در اسرع وقت نسبت به حذف محتوای اعلام شده از طرف ستاد، اقدام نماید، سایت او فیلتر نخواهد شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۱ رای